مهندسین مشاور بهین طرح آریا

به وب سایت مهندسین مشاور خوش آمدید. این اولین نوشته‌ی ماست. به زودی مطالب شرکت که در چند وبلاگ در چند سرویس وبلاگی بود. به طور متمرکز در این وب سایت منتشر شده و مطالب جدید نیز در اینجا منتشر خواهد شد.

آموزش تسطیح لیزری اراضی با نرم افزار اتوگریدینگ (دانلود فیلم آموزشی Auto Grading )

آموزش تسطیح اراضی کشاورزی

تاثیرات تسطیح زمین کشاورزی

جلوگیری از هدر رفت آب از مزایای اجرای تسطیح اراضی است. انجام تسطیح اراضی زراعی به‌منظور بهبود مدیریت آبیاری در مزرعه و استفاده بهینه از نهاده‌های کشاورزی ضرورتی انکارناپذیر است. افزایش بهره‌وری مزارع یکی دیگر از مهمترین مزایای تسطیح اراضی کشاورزی میباشد. ناهمواری اراضی زراعی موجب کاهش قابل ملاحظه بازده محصول و توزیع غیریکنواخت آب در مزارع می‌شود.

توضیح فیلم آموزشی طراحی تسطیح اراضی کشاورزی

در اینجا فیلم چند دقیقه ای از نحوه کار کردن با نرم افزار اتوگریدینگ (Auto Grading) و نحوه کار با نرم افزار و آموزش طراحی صفحات تسطیح اراضی را برای علاقمندان قرار میدهیم.

نمائی از نرم افزار

این برنامه مزیت های زیادی نسبت به سایر نر افزارای مشابه دارد.

توضیح : در متن فیلم از عنوان Farm Grader استفاده شده است، این به خاطر این بود که در روند تولید نامهای مختلفی برای نرم افزار پیشنهاد شد و در موقع تهیه فیلم قرار بود که نام نرم افزار Farm Grader باشد. ولی در روند نهائی انتشار نام برگزیده برای انتشار نرم افزار Auto Grading شد. به لحاظ همین این تفاوت در متن فیلم وجود دارد. انشاالله در آینده با تهیه فیلم با محتوی و کیفیت بهتر این نقص نیز اصلاح خواهد شد.

 

برای دانلود فیلم کار با نرم افزار اتوگریدینگ برروی تصویر کلیک کنید.

 

و یا از لینک آپارات مشاهده کنید.

 

مشاهده در وبلاگ

مدت زمان: 8 دقیقه 10 ثانیه