اتوگریدینگ نسخه 3.0

SL 00

اتوگریدینگ نسخه 3 در اوایل سال 2020 ارائه شد. پس از تلاش فراوان تیم فنی بالاخره امروز موفق به تست کامل نسخه 3.0 اتوگریدینگ جدید شد. نسخه جدید امکان اجرا برروی سخت افزار و نرم افزار 64 بیتی با سیستم عامل ویندوز 10 و نرم افزار civil 3D 2018 و 2019 و 2020 و 2021 شدند.
این نسخه قابلیت فراوان دارد که در زیر به چند تا از این موارد اشاره میکنیم.

حذف ماشین مجازی در اتوگریدینگ 3.0

از این پس نرم افزار ما را روی سیستم عامل خود بدون نیاز به هر گونه نرم افزار کمکی اضافی (نظیر ماشین مجازی و . . .) به راحتی اجرا کنید.

سرعت بالاتر اتوگریدینگ نسخه 3.0

سرعت اجراء نرم افزار حداقل 20 برابر شده است. برای تهیه نسخه های 64 بیتی با ما تماس بگیرید.

سازگاری اتوگردینگ نسخه 3.0 با ورژنهای مختلف سیویل تری دی

ما نرم افزار را به نحوی توسعه دادیم که به راحتی ورژن سیویل روی سیستم را تشخیص داده و خود اش را با آن ورژن سازگار نماید.

اتوگریدینگ نسخه 3.0
اتوگریدینگ نسخه 3.0 3

اغلب دوستان از من میپرسند : تسطیح اراضی چیست؟

در جواب باید بگویم که تسطیح اراضی یعنی شکل دادن زمین به شکل مسطح. با دو شیب در جهت، آب رسانی (کانال) و آبیاری (آب رسانی)

مراحل طراحی تسطیح اراضی

  1. نقشه برداری تسطیح اراضی

  2. طراحی تسطیح زمین کشاورزی

  3. اجرای تسطیح اراضی

  4. کنترل و نظارت بر اجرای تسطیح

  5. نگهداری و تسطیح مراقبتی

نقشه برداری تسطیح اراضی

در روشهای سنتی و نیز سایر نرم افزارهای طراحی تسطیح زمین این کار اجباراً بایست توسط شبکه متعامد (عمود برهم) از میخ کوبی و برداشت تراز آنها استفاده میشود.

ولی در اتوگریدینگ به راحتی و با استفاده از روشهای نقشه برداری نوین میشود توپوگرافی زمین کشاورزی مورد نظر را تهیه به سادگی وارد نرم افزار Autograding کرد.

طراحی تسطیح زمین کشاورزی

طراحی درست و اصولی بر قیمت تسطیح زمین تاثیر زیادی میگذارد. بنابراین با استفاده از نرم افزار طراحی تسطیح زمین کشاورزی (اتوگریدینگ) (برای دیدن نقاط قوت نرم افزار کلیک کنید) طراحی انجام میشود.

پس از وارد کردن داده ها (نقاط نقشه برداری) در برنامه به سرعت و سهولت میتوان سطح زمین طبیعی (surface) را ایجاد نمود. در ادامه قطعه بندی مزرعه با توجه به مبانی طراحی انجام شده و پس از ان با توجه به امتداد مسیر آبرسانی (Dich) و جهت آبیاری قطعه تسطیح طراحی میشود.

و محاسبات حجم عملیات خاکی انجام و شیب زمین طبیعی بدست آمده، به کاربر نمایش داده میشود. اگر کاربر نیاز به تغییر شیب های آبرسانی و آبیاری دید آنها را اصلاح میکند و یا اگر مناسب بودتد همان ها را تایید میکند. و دست آخر خروجی نقشه طراحی تسطیح زمین به صورت شبکه منظم در محیط سیویل تری دی تولید میشود.

برای دیدن نحو کار لطفا کلیک کنید.

برای ملاحظه شرایط تهیه برنامه اتوگریدینگ (نرم افزار جامع تسطیح اراضی) اینجا کلیک کنید.

یک پاسخ برای “اتوگریدینگ نسخه 3.0”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *