فیلم آموزش تسطیح اراضی با نرم افزار اتوگریدینگ

آموزش تسطیح اراضی کشاورزی (دانلود فیلم آموزشی Auto Grading )

معرفی و آموزش طراحی تسطیح اراضی توسط نرم افزار اتوگریدینگ، برای راحتی در طراحی ضروری به نظر میرسد. چون با شناخت آن شما از میزان توانایی ها و امکانات نرم افزار اطلاع پیدا میکنید. البته برای یادگیری تسطیح موارد زیادی لازم است. از آن جمله شناخت خود فرایند تسطیح اراضی، شناخت جنس و بافت خاک و بخشی هم مربوط روش انجام تسطیح.

تاثیرات تسطیح زمین کشاورزی

جلوگیری از هدر رفت آب از مزایای اجرای تسطیح اراضی است. انجام تسطیح اراضی زراعی به‌منظور بهبود مدیریت آبیاری در مزرعه و استفاده بهینه از نهاده‌های کشاورزی ضرورتی انکارناپذیر است. آموزش درست و اصولی تسطیح اراضی باعث، افزایش بهره‌وری آبیاری در مزرعه میگردد. یکی دیگر از مهمترین مزایای تسطیح اراضی کشاورزی افزایش راندمان عملکرد مزرعه میباشد. ناهمواری اراضی زراعی موجب کاهش قابل ملاحظه بازده محصول و توزیع غیریکنواخت آب در مزارع می‌شود.

توضیح فیلم آموزشی طراحی تسطیح اراضی کشاورزی

در اینجا فیلم چند دقیقه ای از آموزش نرم افزار اتوگریدینگ (Auto Grading) و نحوه کار با نرم افزار و آموزش طراحی صفحات تسطیح اراضی را برای علاقمندان قرار میدهیم.

همانطور که در فیلم ملاحظه میکنید، علاوه بر مزیت های تکنیکی، و مبانی علمی که اتوگریدینگ، بر رقبای خود دارد. در کاربرد و استفاده کاربر هم بسیار موثر تر و قوی تر از رقبای خود هست. و با چند کلیک ساده میتواند یک قطعه را تسطیح و نقشه اجرائی آن را ترسیم میکند.

بازدید از صفحه لینکدین ما

توضیح : در متن فیلم از عنوان Farm Grader استفاده شده است، این به خاطر این بود که در روند تولید نامهای مختلفی برای نرم افزار پیشنهاد شد و در موقع تهیه فیلم قرار بود که نام نرم افزار Farm Grader باشد. ولی در روند نهائی انتشار نام برگزیده برای انتشار نرم افزار Auto Grading شد. به لحاظ همین این تفاوت در متن فیلم وجود دارد. انشاالله در آینده با تهیه فیلم با محتوی و کیفیت بهتر این نقص نیز اصلاح خواهد شد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به بخش پرسش و پاسخ مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *